WIERTCONSULTING - engineering for peopleWIERTCONSULTING - engineering for people

Aktualności

2013

18.12.2013

Współpraca z PCC Rokita

Współpraca z PCC RokitaW grudniu 2013r. Przedsiębiorstwo WIERTCONSULTING Sp. z o.o. z Poznania podpisało umowę z PCC Rokita S.A. spółką celową PCC P4 Sp. z o.o. na wykonanie usługi INŻYNIERA KONTRAKTU przy budowie Zakładu Wytwarzania Kwasu Monochlorooctowego(MCAA) o wartości kontraktu na roboty budowlane blisko 300 000 000 PLN.

więcej +

11.12.2013

39 Złotych Certyfikatów "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2013

39 Złotych Certyfikatów Przedsiębiorstwo Fair Play 201339 Złotych Certyfikatów "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2013 Złote Certyfikaty otrzymują firmy, które trzykrotnie poddały się wnikliwej weryfikacji...

więcej +

11.09.2013

Raport miesięcznika Builder - inwestorzy w sektorze energetycznym

W opublikowanym raporcie miesięcznika BUILDER w lipcu 2013r. przedstawieni zostali STRATEGICZNI INWESTORZY w sektorze energetycznym. Nasze Przedsiębiorstwo WIERTCONSULTING Sp. z o.o. z Poznania znalazło się na 15 miejscu w Polsce z racji realizowanych projektów dla ENERGETYKI br.

więcej +

09.09.2013

Budowa KRNiGZ Lubiatów - film dokumentalny

Film dokumentuje budowę największej i najnowocześniejszej Kopalni Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego Lubiatów (KRNiGZ Lubiatów) w Polsce nad którą konsultacje techniczne i inwestorski nadzór budowlany wykonało Konsorcjum „WTC – GLE" tj. Wiertconsulting Sp. z o.o. z Poznania i Gas Liquids Engineering Ltd. z Calgary.

więcej +

19.04.2013

25-26 kwietnia we Wrocławiu odbyła się I Konferencja Naukowo-Techniczna STERGAS

StergasWydarzenie przyciągnęło 120 przedstawicieli kadry zarządzającej i technicznej firm inwestujących, realizujących, projektujących i instytucji badawczych z branży gazowniczej. Organizatorami konferencji są Biuro Studiów i Projektów Gazownictwa „Gazoprojekt” oraz Siemens, patronat medialny objął „Przegląd Gazowniczy”.

więcej +

11.03.2013

Premier Donald Tusk otworzył kopalnię ropy pod Drezdenkiem

Premier Donald Tusk otworzył kopalnię ropy pod DrezdenkiemW poniedziałek, 29 lipca, premier Donald Tusk otworzył kopalnię ropy i gazy w Lubiatowie pod Drezdenkiem. Budowa kosztowała 1,7 mld. zł, roczne wydobycie ropy ma tam wynosić do 500 tys. ton, a gazu do 100 mln. metrów sześciennych.

więcej +

10.03.2013

Największa w Polsce kopalnia ropy i gazu Lubiatów oficjalnie otwarta

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA oficjalnie otworzyło kopalnię ropy naftowej i gazu ziemnego Lubiatów. Jest to największa inwestycja w branży wydobywczej w Polsce w ciągu ostatnich lat. W tym ważnym wydarzeniu dla PGNiG, ale i polskiej gospodarki, wziął udział Pan Donald Tusk, Premier RP oraz Pan Włodzimierz Karpiński, Minister Skarbu Państwa.

więcej +

10.03.2013

Paproć. Największy wiatrak w Polsce już stoi!

Premier Donald Tusk otworzył kopalnię ropy pod DrezdenkiemW poniedziałek 12 listopada, zakończono montaż śmigła pierwszego z największych wiatraków w Polsce i jednego z największych w Europie. Przedsiębiorstwo WIERTCONSULTING Sp. z o.o. z Poznania pełniało funkcję INŻYNIERA KONTRAKTU nad realizacja tej inwestycji. Nadzór budowlany prowadzony był w branżach : konstrukcyjno – budowlanej, drogowej, oraz instalacyjnej elektrycznej.

więcej +

Przedsiębiorstwo PrzyszłościTÜVGazele BiznesuPrzesiębiorstwo FAIR PLAYDiament miesięcznika ForbesGepard Biznesu 2011PZITS