WIERTCONSULTING - engineering for peopleWIERTCONSULTING - engineering for people

Aktualności

2014

14.12.2014

Wiertconsulting Sp. z o.o. z nagrodą „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2014

Wiertconsulting Sp. z o.o. z nagrodą Przedsiębiorstwo Fair Play 2014Miło jest nam poinformować, że nasze Przedsiębiorstwo już po raz kolejny jest laureatem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” w roku 2014. Na uroczystej gali zorganizowanej jak co roku w Warszawie w dniu 12 grudnia 2014r. stawił się Zarząd Spółki który godnie reprezentował Spółkę i odebrał stosowny certyfikat.

więcej +

25.11.2014

Postępowanie przetargowe M&A dla PGNiG

WIERTCONSULTING Sp. z o.o. składa ofertę na: „Świadczenie na rzecz PGNiG S.A. usług doradztwa transakcyjnego przy realizacji zagranicznych transakcji typu M&A (Mergers and acquisitions) o wartości pojedynczej akwizycji powyżej 2 mld PLN”.

więcej +

29.10.2014

Farma wiatrowa Postolin

Farma wiatrowa PostolinZamawiający Eolica Postolin Sp. z o.o. informuje o zakończeniu postepowania przetargowego dotyczącego postępowania przetargowego dot. usług nadzoru inwestorskiego dla budowy farmy wiatrowej w ramach projektu „Budowa farmy wiatrowej Postolin" (dalej: „Przetarg"), Zamawiający w dniu 5 czerwca 2014 podpisał umowę z Wiertconsulting sp z o.o. z siedzibą w Poznaniu 60-432, ul. Trzebiatowska 29A.

więcej +

15.09.2014

Czasem trzeba i odpocząć :)

Czasem trzeba i odpocząć :)W dniach 5 – 7 września br. w ramach INTEGRACJI udaliśmy się na ekspresową wycieczkę do Kopenhagi. Dopisały zarówno piękna pogoda, jak i humory oraz dobre samopoczucie. W atmosferze relaksu nawet skomplikowane tematy wydają się prostsze.

więcej +

25.08.2014

Błękitna Energia - Gazownictwo Polskie

W sierpniu br. pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Izby Gospodarczej Gazownictwa, Stowarzyszenia Naukowo – Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego, oraz Polskiej Organizacji Gazu Płynnego ukazało się wydawnictwo „BŁĘKITNA ENERGIA – GAZOWNICTWO POLSKIE", w którym opisana została historia gazownictwa, jego rozwój i zastosowanie nowoczesnych technologii.

więcej +

31.07.2014

Niemcy będą grzać zimą, a Polacy latem...

Niemcy będą grzać zimą, a Polacy latem...Zamawiający Eolica Postolin Sp. z o.o. informuje o zakończeniu postepowania przetargowego dotyczącego postępowania przetargowego dot. usług nadzoru inwestorskiego dla budowy farmy wiatrowej w ramach projektu „Budowa farmy wiatrowej Postolin" (dalej: „Przetarg"), Zamawiający w dniu 5 czerwca 2014 podpisał umowę z Wiertconsulting sp z o.o. z siedzibą w Poznaniu 60-432, ul. Trzebiatowska 29A.

więcej +

13.06.2014

PGNiG - prace projektowe i formalno-prawne

W dniu 11 czerwca br. przedsiębiorstwo Wiertconsulting Sp. z o.o. podpisało umowę z Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem S.A. na wykonanie prac projektowych i formalno-prawnych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Zagospodarowanie odwiertów Lubiatów - 11h, Lubiatów – 13k, oraz Sowia Góra – 11k, polegającego na przyłączeniu planowanych odwiertów do Kopalni Ropy i Gazu Ziemnego KRNiGZ Lubiatów".

więcej +

23.05.2014

PKN Orlen S.A. - pełnienie nadzoru

W maju 2014r. nasze przedsiębiorstwo Wiertconsulting Sp. z o.o. zgodnie z podpisaną umową z PKN ORLEN S.A. zaczęło pełnić funkcję Inżyniera Kontraktu zadania pn. „Pełnienie nadzoru wiertniczego podczas realizacji prac wiertniczych otworów badawczo - eksploatacyjnych dla uszczegółowienia rozpoznania złoża soli kamiennej Lubień pod kątem budowy kopalni otworowej"

więcej +

30.04.2014

Udział przedstawicieli naszego przedsiębiorstwa w konferencji „STERGAS 2014"

STERGAS 2014O kierunkach zmian w sektorze gazownictwa i petrochemii dyskutowali przedstawiciele branży podczas drugiej konferencji naukowo-technicznej.

więcej +

18.02.2014

Nadzór autorski - Elektrownia CCGT Grudziądz

10 lutego 2014r. zostaliśmy poinformowani o wyborze naszego przedsiębiorstwa WIERTCONSULTING SP. z o.o. z Poznania do realizacji opracowania dokumentacji projektowej oraz pełnienia nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przyłączenie do sieci przesyłowej urządzeń i instalacji gazowych znajdujących się w obiekcie Elektrowni CCGT Grudziądz Sp. z o.o. zlokalizowanych w Grudziądzu".

więcej +

29.01.2014

Nadzór przyrodniczy dla Gaz-System S.A. - Wrocław

W styczniu 2014r. podpisana została dwustronna umowa ramowa pomiędzy OGP Gaz-System S.A. Oddział Wrocław a Wiertconsulting Sp. z o.o. na wykonanie Nadzoru Przyrodniczego...

więcej +

Przedsiębiorstwo PrzyszłościTÜVGazele BiznesuPrzesiębiorstwo FAIR PLAYDiament miesięcznika ForbesGepard Biznesu 2011PZITS