WIERTCONSULTING - engineering for peopleWIERTCONSULTING - engineering for people

Aktualności

2017

30.04.2017

IX Targi Techniki Gazowniczej w Kielcach 26-27 IV 2017

IX Targi Techniki Gazowniczej w Kielcach 26-27 IV 2017Przedstawiciele Biura Projektów i Nadzorów Inwestorskich w tym roku wzięli udział w IX Targach Techniki Gazowniczej w Kielcach w dniach 26-27 IV 2017r. Była to wyśmienita okazja do zapoznania się z obowiązującymi trendami i standardami na europejskim i światowym rynku gazu.

Targi potrzebne branży gazowniczej

Jak podkreślają wystawcy oraz goście, Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS organizowane w Targach Kielce to  jedyna okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych.

Hale Targów Kielce, od 26 do 27 kwietnia 2017 roku, już po raz dziewiąty wypełniły się za sprawą 114 wystawców: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabrakło aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach można było spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu. Wystawcy tegorocznej edycji, zgodnie podkreślali główny atut wystawy jakim była frekwencja branżowych zwiedzających.

– Wystawiamy się w Targach Kielce już po raz trzeci – mówił Tomasz Kozakiewicz, firma GAZ-SYSTEM – Jest to impreza bardzo potrzebna, naszym zdaniem w branży bardzo wskazana. Ta edycja, tak jak poprzednie jest bardzo udana. Bardzo duża frekwencja, duże zainteresowanie całego środowiska. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy w tych targach uczestniczyć.

Merytorycznie o gazie

Podczas pierwszego dnia Targów EXPO-GAS 2017, odbyło się znaczące merytorycznie spotkanie dla polskiej branży gazowniczej, zatytułowane „Gaz ziemny jako wsparcie dla bezpieczeństwa rynku energii i ochrony środowiska”. Konferencja poświęcona szerokiemu spektrum zagadnień branży gazowniczej zgromadziła w Centrum Kongresowym Targów Kielce wielu zainteresowanych.

– Po pierwszej części konferencji, frekwencje oceniam bardzo dobrze – mówił Łukasz Kroplewski, Prezes Zarządu Izby Gospodarczej Gazownictwa, który poprowadził oficjalne otwarcie konferencji. – Tego typu spotkania są bardzo ważne, gdyż konsolidują biznes gazowniczy i sprawiają, że się doskonalimy, są miejscem spotkania ekspertów z branży gazowniczej, dają możliwość zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, a także umożliwiają nawiązanie  relacji biznesowych – podsumował Łukasz Kroplewski, Prezes zarządu IGG.

Gazownictwo z nagrodami

Tradycyjnie podczas Targów EXPO-GAS nagrodzone zostały najlepsze produkty prezentowane podczas wystawy. W trakcie uroczystej gali wręczone zostały medale i wyróżnienia Targów Kielce oraz nagrody specjalne Izby Gospodarczej Gazownictwa, a także odznaczenia państwowe Ministerstwa Energii „Zasłużony dla przemysłu naftowego i gazowniczego”.

www.targikielce.pl

Przedsiębiorstwo PrzyszłościTÜVGazele BiznesuPrzesiębiorstwo FAIR PLAYDiament miesięcznika ForbesGepard Biznesu 2011PZITS