WIERTCONSULTING - engineering for peopleWIERTCONSULTING - engineering for people

O firmie

O nas

Przedsiębiorstwo Wiertconsulting działa na rynku polskim i międzynarodowym od 2005 roku. Podejmujemy i realizujemy zadania w sektorze energetyki zawodowej, gazownictwa, przemysłu petrochemicznego, budownictwa , górnictwa, wiertnictwa, odnawialnych źródeł energii (OZE), melioracji oraz leśnictwa.

Usługi nasze wykonujemy od momentu powstania koncepcji poprzez projekt techniczny, a kończąc na nadzorze inwestorskim dzięki wieloletniej współpracy z kluczowymi producentami systemów technologii i przesyłu oraz układów pompowych, armatury kontrolno - pomiarowej wraz z systemami automatyki AKPiA.

Przedsiębiorstwo posiada umiejętności i doświadczenie w rozwiązywaniu wszelkich zagadnień technicznych i przeszkód terenowych. Wiertconsulting Sp. z o.o. znalazła szczególne uznanie Inwestorów poparte otrzymanymi referencjami.

Naszymi nadrzędnymi celami są:

  • dywersyfikacja działalności
  • pełna i fachowa obsługa klienta
  • wzrost finansowej opłacalności działalności firmy

„Zapewnienie i doskonalenie jakości usług i wyrobów jest gwarancją sukcesu przedsiębiorstwa” - to cel do którego dążymy.

Od roku 2010r. wdrożyliśmy i stosujemy system zarządzania zgodny z normami: PN-EN ISO 9001.

Uzyskany certyfikat ISO 9001 potwierdzony został przeprowadzonym audytem sprawdzającym, który to potwierdził spełnienie wymagań formalnych, właściwe funkcjonowanie systemu i przygotowanie firmy do podejmowania i skutecznego wykonywania różnorodnych prac związanych z prowadzoną działalnością.

O nasO nasO nasO nasO nasO nasO nasO nasO nasO nas
Przedsiębiorstwo PrzyszłościTÜVGazele BiznesuPrzesiębiorstwo FAIR PLAYDiament miesięcznika ForbesGepard Biznesu 2011PZITS