WIERTCONSULTING - engineering for peopleWIERTCONSULTING - engineering for people

Rekrutacja

WIERTCONSULTING Sp. z o.o. zatrudnia i współpracuje z doświadczonym i wysoko wykwalifikowanym personelem technicznym w różnych specjalnościach, w tym między innymi w branży: technologicznej, konstrukcyjno-budowlanej, drogowej, mechanicznej, instalacyjnej elektrycznej, teletechnicznej, AKPiA, instalacyjnej sanitarnej, wiertniczej, sejsmicznej, geologicznej, oraz hydrotechnicznej. W naszej firmie zatrudnieni są inżynierowie projektu, inspektorzy nadzoru, inżynierowie kontraktu oraz pozostały personel administracyjno – techniczny. Kadrę naszego Przedsiębiorstwa stanowią nie tylko wysoko wykwalifikowani inżynierowie, lecz także ekonomiści, prawnicy, finansiści, oraz karda menadżerska. Dzięki pracy zespołowej zapewniamy naszym pracownikom pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku, a naszym Klientom gwarantujemy wysoką jakość usług oraz krótkie terminy ich realizacji.

Wiertconsulting Sp. z o.o. stwarza szerokie możliwości rozwoju zawodowego i dalszego kształcenia specjalistom w różnych dziedzinach, a w szczególności absolwentom uczelni technicznych. W procesie rekrutacji stawiamy przede wszystkim na ludzi z wyobraźnią, pragnących poszerzać swoją wiedzę i zdobywać doświadczenie zawodowe. Współpraca z naszymi specjalistami, bogaty program szkoleń oraz możliwość pracy nad różnorodnymi projektami pozwalają posiąść nowe umiejętności i niezbędne doświadczenie. Praca w naszej firmie umożliwia też dostęp do najnowocześniejszych metod i narzędzi pracy oraz daje szansę na współpracę z czołowymi firmami polskimi i zagranicznymi. Pragniemy dzielić się naszymi dotychczasowymi doświadczeniami, a równocześnie stwarzamy szanse ambitnym pracownikom na realizację własnych pomysłów. Takie podejście do pracy przynosi korzyści wszystkim współpracującym podmiotom: firmie, jej pracownikom oraz Klientom.

Jednocześnie dbamy o rozwój i dokształcanie naszych pracowników poprzez system specjalistycznych szkoleń. Obejmuje on zarówno wewnętrzne szkolenia, jak i zewnętrzne kursy organizowane i prowadzone przez wyspecjalizowane firmy. Naszych pracownikom umożliwiamy odbycie obowiązkowej praktyki i uzyskanie uprawnień energetycznych i budowlanych, oraz udział wszelkiego rodzaju kursach doskonalących umiejętności i podnoszących kwalifikacje.

Nawiążemy współpracę

Szukamy ludzi kreatywnych, gotowych do podjęcia nowych, ambitnych wyzwań oraz konsekwentnie dążących do realizacji wyznaczonych celów i rozwoju zawodowego. Jeśli jesteś taką osobą oraz uważasz, że możesz i chcesz podzielić się z nami swoją wiedzą i zapałem do pracy, nie zwlekaj i prześlij do nas swoją aplikację. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym Przedsiębiorstwem za pomocą e-maila: rekrutacja@wiertconsulting.pl. Jeśli będziemy mogli zaoferować Tobie pracę w naszym gronie, zaprosimy Cię na spotkanie. Gdybyśmy jednak w tej chwili nie potrzebowali Twojego wsparcia, to nic straconego, ponieważ na pewno Twoja aplikacja zostanie umieszczona w naszej bazie danych i powrócimy do niej w przyszłości, gdy tylko zaistnieje taka potrzeba.

Przedsiębiorstwo PrzyszłościTÜVGazele BiznesuPrzesiębiorstwo FAIR PLAYDiament miesięcznika ForbesGepard Biznesu 2011PZITS