WIERTCONSULTING - engineering for peopleWIERTCONSULTING - engineering for people

Wiertconsulting

Serdecznie witam!

Gorąco zachęcam do korzystania z oficjalnej strony WIERTCONSULTING Sp. z o.o. Znajdziecie na niej Państwo szereg informacji obrazujących obszary działania naszej firmy.

Duży potencjał przedsiębiorstwa, posiadane referencje oraz sprzyjające perspektywy dynamicznego rozwoju są gwarancją satysfakcji dla wszystkich, którzy z nami już współpracują bądź współpracować dopiero zamierzają.

Wdrożony przez nas system zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz ustawiczne samodoskonalenie sprzyjają podnoszeniu konkurencyjności naszej firmy na rynku polskim i europejskim.

Szeroki zakres świadczonych przez nas usług w połączeniu z doświadczoną kadrą techniczną zapewniają kompleksową obsługę naszych Klientów. Zapewniamy poprowadzenie poprzez wszystkie etapy procesu inwestycyjnego od koncepcji, konsultacji, projektu, nadzoru nad realizacją, przekazaniu zrealizowanej inwestycji do eksploatacji na przeglądach gwarancyjnych kończąc.

Mam nadzieję, że proponowane przez nas unikatowe rozwiązania odzwierciedlają Państwa zapotrzebowanie, a rezultaty współpracy przełożą się bezpośrednio nie tylko na rozwój naszego przedsiębiorstwa ale i bezpieczeństwo energetyczne kraju.

Z wyrazami szacunku

Prezes Zarządu
Artur Biliński

Przedsiębiorstwo PrzyszłościTÜVGazele BiznesuPrzesiębiorstwo FAIR PLAYDiament miesięcznika ForbesGepard Biznesu 2011PZITS